DAT Kaset Aktarımı

250 TL'den başlayan fiyatlarla..

DAT kasetlerin aktarımı ve optik ortamda kalite kaybı olmadan yapılmaktadır. Zaman, saklama şartları ve manyetik deformasyon gibi sebeplerden dolayı DAT kasetlerde bozulmalar olabilir. DAT kasetleri dijital ortama aktararak, DAT kasetler zarar görmeden ve ses kalitesi bozulmadan dijitalleştirip arşivliyoruz.

DAT kaset aktarımı ev tipi cihazlarla değil Fostex, Tascam ve Yamaha gibi profesyonel hizmet tipi, stüdyo standartlarında ekipmanlar ile gerçekleştiriyoruz.

DAT kasetlerin süresine ve adedine göre 250 TL'den başlayan aktarım fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Aktarım öncesinde tüm kasetler, toz ve kirlenmeden dolayı oluşacak olumsuzlukları önlemek açısından temizlenmektedir.


DAT kaset aktarım ücreti ve teslimat süresi, DAT kaset adedi, DAT kaset süreleri ve stüdyo yoğunluğuna göre değişmektedir. Ek ücret ile acil teslimat hizmetimiz vardır. 250 TL olarak belirtilen DAT kaset aktarım ücreti 50 adet ve üzeri (en fazla 30 dakikalık DAT kaset) aktarımlar, için geçerlidir. Fiyatlara %20 oranında KDV dahil değildir.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

  WHATSAPP İLETİŞİM

  HEMEN BİLGİ ALIN

  PROJEKSİYON CİHAZI

  KİRALAMA

  FOTOĞRAF YAZICI

  KİRALAMA

  Mobil Sinema

  KİRALAMA

  SES & IŞIK SİSTEMİ

  KİRALAMA

  HD KAMERA

  ÇEKİMİ

Etiketler: dat kaset aktarımı, firma, firmalar, kasetten, flac, wave, mp3, bilgisayara, arşiv, arşivlemek, dijital, dijitalleştirme, dat aktarım, yapan, yerler, dat kaset aktarımı istanbul, datses kaseti, eski kaset, dat kaset kayıt, dat kaset cd, dat kaset mp3, kaset dvd, dat kaset bilgisayar, dat audio, eski kayıt, dat müzik kaseti, teyp, dat teyp kaseti, dat kasetler, dat kasetleri